Доставка й оплата

 Умови оплати та доставки

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 45 до 250 грн.). Вартість доставки цікавить Вас товару, Ви можете дізнатися у нашого менеджера при оформленні замовлення або на сторінці товару, попередньо вказавши місто, в який необхідна доставка.

Готівкою при отриманні

Ви можете оплатити своє замовлення в відділенні нової пошти готівкою після перевірки замовлення Безготівковий розрахунок Ви можете оплатити замовлення за безготівковим розрахунком наш ФОП без ПДВ. Ми знаходимося на другий групі оподаткування. Разом із замовленням ви отримаєте оригінал рахунку-фактури, видаткові накладні та пакет документів ФОП. При даному виді оплати додаткових комісій на замовлення ми ніяких не беремо

Оплата на картку ПриватБанку або Моно банку

Ми приймаємо оплати на карту ПриватБанк або монобанк. Реквізити ви отримаєте після оформлення замовлення SMS повідомлень і на e-mail.